Mezősi Viktor

Barber House Lurdy (1097 Budapest, Könyves Kálmán krt 12-14.)
Speaks english

viktorcutz

About

Az igazi gentleman-nek sok jó tulajdonságának kell lennie, de legfőképp legyen egy jó borbélya!
Legyen az egy gondozott szakáll vagy egy divatos frizura, magabiztossá teszi az embert.

Services

Barber

Hajvágás

V. Gábor · July 23. (Saturday) 21:41

Hajvágás

T. Zsombor · July 21. (Thursday) 23:30

Hajvágás

G. István · July 21. (Thursday) 20:46

Viktor nagyon szimpatikus profi szakember, aki alaposan végzi a munkáját!Csak ajánlani tudom, mindamellett, hogy az én hajam elég ritka erős szálú, sűrű, nehezen formázható!!!!Neki sikerült megbírkóznia vele!

Hajvágás+Borotválás

V. Adam · July 21. (Thursday) 15:36

Hajvágás

G. Gergely · July 21. (Thursday) 14:44

Hajvágás

B. Ferenc · July 20. (Wednesday) 09:21

Hajvágás

L. Zoltán · July 19. (Tuesday) 17:04

Hajvágás

V. Aron · July 19. (Tuesday) 15:15

Hajvágás

N. Otto · July 15. (Friday) 08:28

Hajvágás

K. János · July 8. (Friday) 22:48

Hajvágás+Szakáll igazítás

V. István Attila · July 8. (Friday) 20:06

Hajvágás

F. Adam · July 8. (Friday) 19:17

PERFECT!

Hajvágás

G. András · July 8. (Friday) 17:08

Hajvágás

G. Gergely · July 8. (Friday) 14:01

Hajvágás+Szakáll igazítás

P. Zsolt · July 8. (Friday) 12:37

Hajvágás+Szakáll igazítás

V. Adam · July 7. (Thursday) 21:54

Hajvágás

I. Szilárd · July 7. (Thursday) 14:37

Hajvágás+Szakáll igazítás

M. Tibor · July 6. (Wednesday) 15:09

Hajvágás+Szakáll igazítás

G. Gábor · July 6. (Wednesday) 13:06

Imádom Viktor munkáját! Nagyon alapos! Mindig van valami új technika amit ki akar próbálni! 😃 És rajtam ki is lehet 😃 mindig elégedetten távozok! És nem mellesleg jókat lehet vele dumálni!

Hajvágás+Szakáll igazítás

G. József · July 5. (Tuesday) 18:52

Hajvágás

F. András · July 3. (Sunday) 17:19

Hajvágás

L. Zoltán · July 3. (Sunday) 09:05

Hajvágás Gyermek (5-10 év)

V. julia · July 2. (Saturday) 20:29

Hajvágás+Borotválás

B. István · July 2. (Saturday) 11:43

Jó,precíz, minőségi munka. Maximálisan hozta az általam várt színvonalat. Csak ajánlani tudom.

Hajvágás

V. László · July 1. (Friday) 15:19

Viktor profi fodrász, csak azt sajnálom, hogy nem ismertem őt korábban :)

Hajvágás

D. Tamás · July 1. (Friday) 07:48

Hajvágás

N. Áron · June 28. (Tuesday) 16:22

Hajvágás

H. Péter · June 27. (Monday) 17:30

Hajvágás

M. Martin · June 27. (Monday) 16:57

Hajvágás+Szakáll igazítás

T. Márton · June 22. (Wednesday) 17:30

Kiváló, eddigi legjobb élményem ezen a helyen.

Hajvágás+Szakáll igazítás

M. Tibor · June 22. (Wednesday) 16:36

Patent volt minden, köszi Viktor!

Hajvágás+Szakáll igazítás

V. Adam · June 21. (Tuesday) 11:36

Hajvágás+Szakáll igazítás

B. András · June 19. (Sunday) 18:09

Hajvágás

A. Krisztián · June 19. (Sunday) 11:08

Hajvágás

H. Alex · June 18. (Saturday) 20:10

Hajvágás

S. Tibor · June 17. (Friday) 18:10

Visszajáró vendége leszek Viktornak .
Köszönöm .

Hajvágás

R. András · June 16. (Thursday) 22:36

Hajvágás+Szakáll igazítás

V. István Attila · June 16. (Thursday) 19:18

Maximálisan elégedett vagyok most is. Később tudtunk kezdeni, de egy percig sem kapkodott, nem egy összecsapott \"jóvanazúgy\" munkát végzett, hozta a precizitást. Ezért külön járna plusz egy csillag.

Hajvágás

I. Szilárd · June 16. (Thursday) 15:37

Nagyon profi!

Hajvágás

D. Kocsis Kristóf · June 16. (Thursday) 15:29

A hat forgóm ellenére is tudott elegáns, ízléses frizurát vágnia nekem. Maximálisan elégedett vagyok Viktorral, tuti, hogy visszajáró vendég leszek

Szakáll pengés és gépi igazítás

K. Ervin · June 10. (Friday) 23:24

Hajvágás

T. András · June 10. (Friday) 11:31

Szuper!

Hajvágás

I. Reichardt · June 9. (Thursday) 19:30

Hajvágás+Szakáll igazítás

G. Gábor · June 8. (Wednesday) 19:04

Hajvágás

M. Zsoltt · June 8. (Wednesday) 07:55

Hajvágás

N. Robi · June 7. (Tuesday) 21:36

Hajvágás

K. Zsolt · June 7. (Tuesday) 14:32

Hajvágás+Szakáll igazítás

V. Adam · June 7. (Tuesday) 13:14

Hajvágás

P. Zoltán · June 5. (Sunday) 08:04

Kellemes környezet, jó hangulat.
Viktorban van ambíció.
Köszönöm csak így tovább, találkozunk még.

Hajvágás

C. Dániel · June 4. (Saturday) 22:01

Viktor elképesztően jó arc, nem mellesleg egy igazi profi, észre se vettem hogy elkészült a hajammal, úgy eldumáltuk az időt.
A munkája és a hozzáállása is hibátlan, ilyen egy igazi szakember! Megyek máskor is :)

Hajvágás+Szakáll igazítás

P. Zoltan · June 4. (Saturday) 13:33

Hajvágás

M. Csaba · June 3. (Friday) 20:00

Hajvágás

B. Levente · June 2. (Thursday) 11:06

Hajvágás

T. Sandor · May 26. (Thursday) 19:24

Hajvágás+Szakáll igazítás

V. István Attila · May 26. (Thursday) 18:40

Hajvágás

S. Dániel · May 26. (Thursday) 09:29

Hajvágás

K. Tomi · May 25. (Wednesday) 00:36

Minőségi munka!
Jô csapat!🍻

Hajvágás+Szakáll igazítás

V. Adam · May 24. (Tuesday) 17:30

Szakáll pengés és gépi igazítás

K. Ervin · May 22. (Sunday) 23:54

Hajvágás géppel egy hosszban

J. János · May 21. (Saturday) 18:15

Szakáll pengés és gépi igazítás

K. Gábor · May 20. (Friday) 20:18

Hajvágás

F. Adam · May 20. (Friday) 18:03

Viktor király a szakmájában! Patent lett a séróm, köszönöm neki!

Hajvágás

M. Parsa · May 16. (Monday) 22:24

Hajvágás

L. Zsolt · May 16. (Monday) 18:47

Hajvágás

T. Sandor · May 13. (Friday) 13:56

Hajvágás+Szakáll igazítás

L. Peter · May 13. (Friday) 13:06

Tökéletes, mint mindig! Pontos, precíz, csak ajánlani tudom Viktort!

Hajvágás

S. Dániel · May 12. (Thursday) 23:20

Profi emberünk! Szuper precíz figyel a részletekre nem kapkod kedves, megéri Őt választani!

Hajvágás+Szakáll igazítás

H. Dominik · May 12. (Thursday) 13:49

Hajvágás Gyermek (5-10 év)

S. Marcell · May 11. (Wednesday) 17:33

Hajvágás+Szakáll igazítás

V. Adam · May 11. (Wednesday) 12:25

Hajvágás+Szakáll igazítás

P. Turi · May 3. (Tuesday) 19:24

Hajvágás

S. Istvan Gabor · May 2. (Monday) 14:10

Èletemben először voltam nálad/nálatok hajat vágatni ès az igazság az, hogy kellemeset csalódtam :DD Nagyon tetszik az új hajam ès köszönöm mègegyszer, hogy ilyen király hajat csináltál nekem! ;DD Szèp napot nektek!🙏🏼

Hajvágás

T. Sandor · May 1. (Sunday) 07:51

Hajvágás+Szakáll igazítás

V. István Attila · April 30. (Saturday) 17:12

Hajvágás

K. Dániel · April 29. (Friday) 20:31

Tökéletes társaság, és remek hajam lett. Köszönöm!

Hajvágás

K. István · April 29. (Friday) 18:12

Hajvágás

G. Károly · April 29. (Friday) 15:40

Hajvágás

K. János · April 28. (Thursday) 22:51

Hajvágás

S. Zoltán · April 27. (Wednesday) 20:47

Hajvágás

Ali · April 26. (Tuesday) 18:54

Hajvágás+Szakáll igazítás

H. Dominik · April 26. (Tuesday) 18:47

Nagyon barátságos környezet,jó hangulat. Alapos,precíz munkájának köszönhetően magabiztosan érzem magam mindig,miután Viktortól el jövök! Csak ajánlani tudom mindenkinek aki feltöltődve és igazi úriemberként szeretne távozni tőle!

Hajvágás+Szakáll igazítás

V. Adam · April 26. (Tuesday) 11:49

Hajvágás Gyermek (5-10 év)

G. Judit · April 24. (Sunday) 17:56

Hajvágás

S. Lazar · April 23. (Saturday) 19:11

Hajvágás

S. Adorjan · April 23. (Saturday) 14:02

Hajvágás

P. Zsolt · April 23. (Saturday) 12:47

Hajvágás

B. Gábor · April 21. (Thursday) 13:09

Egy szó: precizitás.

Hajvágás

H. Ádám · April 13. (Wednesday) 20:36

Hajvágás+Szakáll igazítás

H. Dominik · April 13. (Wednesday) 19:09

Hajvágás

H. Amirsina · April 13. (Wednesday) 13:26

Hajvágás géppel egy hosszban + Szakálligazítás

G. János · April 10. (Sunday) 16:35

Hajvágás

G. Viktor · April 10. (Sunday) 13:18

Viktor kedves volt,nagyon figyelt a részletekre.Legközelebb borotvàlàs is lesz . Köszönöm a hozzáállást,kreativitàst,figyelmet,tàrsasàgot.

Hajvágás

B. Dávid · April 3. (Sunday) 17:39

Nagy király a faszi, bár country zene helyett mehetne T. Danny:)

Szakáll pengés és gépi igazítás

K. Krisztián · April 3. (Sunday) 15:33

Szakáll igazításon voltam Viktornál, szuper lett köszi szépen!

Hajvágás

B. Zsolt · April 2. (Saturday) 14:01