Fábián Dávid

Barber House Lurdy (1097 Budapest, Könyves Kálmán krt 12-14.)

davidethebarber (5)
122 vélemény


About

Sokan mondják, hogy akkor tudsz igazán becsületesen és szívből dolgozni, ha azt csinálod amit szeretsz. Ezért választottam a borbély szakmát, mert ezzel megtaláltam a hivatásomat is egyben, amivel nem kényszerből, hanem örömmel foglalkozom.

Services

Barber

M. András · September 24. (Friday) 23:34

L. Máté · September 24. (Friday) 21:10

T. Gyula · September 24. (Friday) 20:46

Jó arc és profi munkát végez Dávid! Elégedett vagyok az eredménnyel! Köszönöm!

J. Péter Pál · September 22. (Wednesday) 22:05

A. András · September 22. (Wednesday) 19:22

S. József · September 22. (Wednesday) 15:08

K. Imre · September 21. (Tuesday) 19:08

M. Levente · September 18. (Saturday) 14:01

K. Béci · September 16. (Thursday) 19:36

K. Árpád · September 16. (Thursday) 08:58

L. Viktor · September 15. (Wednesday) 17:32

S. Adorjan · September 15. (Wednesday) 07:40

I. Patrik · September 14. (Tuesday) 20:18

S. Martin · September 11. (Saturday) 21:30

Profi hozzállás. Számomra tökéletes végeredmény. Mindenkinek csak ajánlani tudom Fábián Dávidot

Dominik · September 11. (Saturday) 17:31

Nagyon jófej. Gyors és szép munkát végez.

K. Jácint · September 10. (Friday) 11:09

K. Béci · September 10. (Friday) 08:11

M. Sajjad · September 8. (Wednesday) 19:03

So friendly and skillful barber

S. Krisztian · September 8. (Wednesday) 17:17

K. Ábel · September 7. (Tuesday) 12:45

N. Ádám · September 4. (Saturday) 05:03

S. Attila · August 31. (Tuesday) 22:53

Visszajáró vendég leszek.

M. András · August 31. (Tuesday) 20:17

Dávid profi, jóarc és egy újabb visszatérő vendéget szerzett!
Köszönöm szépen!

I. Marco · August 31. (Tuesday) 14:48

Z. Imre · August 25. (Wednesday) 13:55

G. Tamás Dávid · August 25. (Wednesday) 12:01

P. László · August 24. (Tuesday) 20:40

J. Zoltán · August 24. (Tuesday) 20:39

B. Zoltán · August 24. (Tuesday) 17:18

Precíz munka !!! A keze aranyat ér legjobb fodrász Budapesten csak őt ajánlom !!

V. Olivér · August 24. (Tuesday) 13:03

S. Magor · August 21. (Saturday) 18:32

K. Balázs · August 19. (Thursday) 11:09

Minden szuper volt. Szokás szerint!! 😃

V. Olivér · August 16. (Monday) 11:49

S. Kornél · August 14. (Saturday) 20:41

G. Péter · August 14. (Saturday) 15:45

F. Csaba · August 14. (Saturday) 14:15

W. Ádám · August 13. (Friday) 15:32

R. Rafael · August 13. (Friday) 11:00

Király Király Király

B. Sánta · August 13. (Friday) 00:15

King🤙💪

H. Tamás · August 10. (Tuesday) 14:20

Mit mondjak? Sírás nélküli élménypark! Jó hangulat, baráti beszélgetés, egy kis hajnyírással. Egy irányba vivő gondolatok... thja és jó fej a Dávid... :) s növekszik a bicepsze is... mernék mást írni???

H. Krisztián · August 6. (Friday) 13:01

S. Gergő · August 6. (Friday) 12:05

D. Gábor · August 5. (Thursday) 19:36

K. Árpád · August 3. (Tuesday) 16:38

V. Tibor · August 3. (Tuesday) 14:55

Remek mint mindíg. És még a pólós csajok is nyertek közben. Duplasiker:D

P. Alex · August 1. (Sunday) 15:52

R. Patrik · July 31. (Saturday) 16:07

G. Péter · July 30. (Friday) 17:18

Első alkalom után teljesen elégedett vagyok.

W. GUERAUD · July 29. (Thursday) 20:43

B. Krisztián Mózes · July 29. (Thursday) 18:49

V. Tamás · July 29. (Thursday) 12:47

K. Levente · July 28. (Wednesday) 18:29

V. Ferenc · July 27. (Tuesday) 21:11

Z. Attila · July 25. (Sunday) 12:50

H. Patrik · July 25. (Sunday) 09:18

S. Magor · July 24. (Saturday) 23:29

P. Balázs · July 24. (Saturday) 20:01

Mindig jó érzés visszatérni 🙂

N. Armand · July 23. (Friday) 19:40

Nagyon sok helyen jártam az országban ,és emiatt sok borbély fért már a hajamhoz. De ilyen minőségi munkát,még nem végeztek rajtam . Csak ajánlani tudom.

G. Tamás Dávid · July 22. (Thursday) 16:25

K. David · July 21. (Wednesday) 08:46

100%

P. Péter · July 18. (Sunday) 14:52

T. Richárd · July 16. (Friday) 21:08

R. József · July 14. (Wednesday) 21:29

N. Márk · July 13. (Tuesday) 21:37

V. Bence · July 10. (Saturday) 12:34

N. Béla · July 9. (Friday) 13:04

Profi👌

A. Bence · July 9. (Friday) 12:06

M. Schmidt · July 1. (Thursday) 17:04

K. Levente · June 30. (Wednesday) 07:36

N. Zsolt · June 29. (Tuesday) 18:44

V. Tibor · June 26. (Saturday) 11:32

Csak a szokásos minőség:)

W. GUERAUD · June 25. (Friday) 12:08

F. Olivér · June 24. (Thursday) 21:38

L. Zsolt · June 22. (Tuesday) 22:49

T. Benedek Huba · June 22. (Tuesday) 16:51

K. Bence · June 18. (Friday) 12:31

H. Tibor · June 17. (Thursday) 19:42

G. Sebestény · June 17. (Thursday) 11:02

Profi

K. Tamás · June 16. (Wednesday) 22:11

T. Róbert · June 15. (Tuesday) 21:32

Dávid the best! Köszi újra!

K. Zsolt · June 10. (Thursday) 19:40

M. András · June 9. (Wednesday) 19:23

N. Márk · June 9. (Wednesday) 08:17

K. Tamás · June 8. (Tuesday) 18:02

H. Tamás · June 8. (Tuesday) 17:56

Penge Fodrász! MEG KELL TARTANI!!!! Ilyen szakemberekre, haverokra, barátokra van szüksége az embernek a hétköznapok elviselésére... Thja... s JÓL VÁG!!! ;)

J. Andrési · June 8. (Tuesday) 16:45

G. Tamás Dávid · June 8. (Tuesday) 16:20

Egy jó hangulatú beszélgetés mellett frankó sérót készítette nekem Dávid.
Nagyon köszönöm!

H. Martin Huba · June 8. (Tuesday) 13:45

S. Miklós · June 8. (Tuesday) 13:11

Tökéletes volt, mint mindig! Kellemes élmény, jó kávé, még jobb ember! ✌️

V. Tibor · June 5. (Saturday) 16:34

Király mint mindíg!

K. Levente · June 5. (Saturday) 15:59

P. Farsang · June 4. (Friday) 21:48

Először jártam Dávidnál, akit szakmáját szerető fodrásznak ismertem meg. Van elképzelése, ügyesen dolgozik, elégedett vagyok a végeredménnyel.

O. Gábor · June 4. (Friday) 18:37

R. Zsolt · June 4. (Friday) 14:05

Már több alkalommal voltam a barber house lurdyban és mindig elégedetten távoztam.
A srácok rendesek,kedvesek,csak ajánlani tudom mindenkinek!

G. Roland · June 2. (Wednesday) 21:27

Szuper lett a hajam! Köszönöm.

M. Paulo · June 1. (Tuesday) 12:11

K. Csaba · May 27. (Thursday) 14:22

H. Benjámin · May 27. (Thursday) 12:14

R. Rafael · May 25. (Tuesday) 22:05

Leg fainabb fodrász a világon legyél szerencsés

K. Zsolt · May 25. (Tuesday) 20:05

H. Andras · May 25. (Tuesday) 13:50

H. Tibor · May 20. (Thursday) 08:41

A. András · May 19. (Wednesday) 17:50

G. Soma · May 19. (Wednesday) 09:26

K. Béci · May 18. (Tuesday) 22:45

Nagyon szuper lett séró 👌☺️
Köszönöm szépen 🥰

M. Levente · May 18. (Tuesday) 15:32

B. Zoltán · May 18. (Tuesday) 15:02

Legjobb fodrász egész Budapesten csak ő hozza járok ‼️👑

W. GUERAUD · May 18. (Tuesday) 12:45

B. Milán · May 7. (Friday) 16:35

S. Gábor · May 7. (Friday) 07:23

Érdeklődő, jó arc, tudja mit csinál.

M. András · May 6. (Thursday) 21:54

K. Tamás · May 6. (Thursday) 13:56

N. Márk · May 4. (Tuesday) 19:18

R. Rafael · May 4. (Tuesday) 12:01

Király acsavo

K. Rajeshwar · May 3. (Monday) 23:49

Great job. He does the work with passion and full dedication.

H. Tibor · May 3. (Monday) 15:59

B. Gergely · May 3. (Monday) 12:31

K. Zsolt · April 29. (Thursday) 21:07

H. Gábor · April 29. (Thursday) 14:16

Z. Attila · April 25. (Sunday) 18:39

S. Miklós · April 24. (Saturday) 15:48

Szuper volt, mint mindig, raadasul a dugo miatt meg kestem is, de David es a kovetkezo ugyfel is turelmes volt. Nem csak profik!
Koszonom meg egyszer! ✌️

K. David · April 22. (Thursday) 13:27

100pont

-