Karcagi Csaba

Barber House Lurdy (1097 Budapest, Könyves Kálmán krt 12-14.)
Speaks english

cutsbykarcagics (5)
91 vélemény


About

Szerencsésnek mondhatom magam,hiszen a munkám a szenvedélyem.Folyamatosan képzem magam,hogy a vendégeim maximális elégedettséggel távozhassanak.

Services

Barber

K. Viktor · September 25. (Saturday) 07:37

G. Sebestény · September 24. (Friday) 13:00

K. András · September 23. (Thursday) 21:00

F. Dárius · September 22. (Wednesday) 09:09

K. Miklós · September 18. (Saturday) 15:56

F. Zalán · September 18. (Saturday) 15:53

M. Paulo · September 16. (Thursday) 17:25

M. Ali · September 16. (Thursday) 13:36

S. Marcell · September 14. (Tuesday) 22:04

B. Mate · September 14. (Tuesday) 19:31

Gyors, precíz igényes munka.

V. Krisztofer · September 10. (Friday) 14:57

Ilyen hajjal mar fel fogom szedni a bges Katat🤙🏼

F. László · September 9. (Thursday) 19:48

R. Krisztian · September 7. (Tuesday) 15:02

K. Gergő · September 7. (Tuesday) 05:30

F. Gábriel · September 6. (Monday) 21:07

T. Levente · September 6. (Monday) 14:15

M. Zoltán · September 4. (Saturday) 16:39

S. Ádám · September 3. (Friday) 20:35

R. Krisztian · August 31. (Tuesday) 23:34

M. Csaba · August 28. (Saturday) 15:34

Hibatlan👌

S. Gábor · August 28. (Saturday) 11:04

R. Norbert · August 27. (Friday) 18:31

toopp a kani mint mindig.

Z. Attila · August 26. (Thursday) 16:58

Profi, ügyes, körültekintő, laza.

K. Viktor · August 23. (Monday) 15:41

P. Martin · August 21. (Saturday) 12:32

R. Krisztian · August 19. (Thursday) 19:00

N. Benedek · August 17. (Tuesday) 13:18

K. Máté · August 13. (Friday) 21:23

V. István · August 10. (Tuesday) 21:15

A borbélyom akihez járok jelenleg költözik így nem tudtam hozzá menni. Egyik barátom tanácsára foglaltam Csabánál időpontot. Nem bántam meg sikerült kihozni abbol amit vittem neki :)

S. Michael · August 10. (Tuesday) 15:49

Nagyon kedves a Csaba, segitőkèsz a döntès hozzatalba csak ajánlani tudom , innentől kezdve csak hozzá fogok járni 🤙

P. Ákos · August 8. (Sunday) 21:25

F. Dárius · August 7. (Saturday) 12:40

F. Berta · August 6. (Friday) 12:55

Csabika egy angyal, az erintese mint egy csodalatos

K. Gergely · August 5. (Thursday) 20:36

C. Bence · August 2. (Monday) 11:51

S. Gábor · July 31. (Saturday) 17:06

G. Sebestény · July 29. (Thursday) 18:33

M. József · July 26. (Monday) 22:12

K. Máté · July 24. (Saturday) 14:08

M. Csaba · July 24. (Saturday) 12:07

V. Krisztián · July 23. (Friday) 20:10

M. Péter · July 23. (Friday) 17:00

G. István · July 17. (Saturday) 15:57

Nagyon szimpatikus, korrekt Barber Shop! Az árak mint minden más Barber Shopban kicsit borsosak, de hát így jár az aki azonnal akar hajat vágatni!!!! Amúgy csak ajánlani tudom a helyet!!! Profi szakemberek nagyon jó feeling!!! Karcagi Csabival gyorsan meglett az összhang, hiszen sok a közös ismerősünk és a foci volt a szenvedélye mindkettőnknek!!!!!

Z. Miklos · July 17. (Saturday) 14:39

Csabi nagyon profi, mindenkinek csak ajánlani tudom, bár akkor nekem kevesebb időpont marad :)

D. Máté · July 15. (Thursday) 20:01

K. Miklós · July 12. (Monday) 19:05

Á. Gabor · July 10. (Saturday) 22:36

Sziasztok, kibaszott jó fejek az emberek jó munkát végeznek ügyesek és köszönöm!

M. József · July 4. (Sunday) 21:02

Nekem bevált :)

S. Gábor · July 3. (Saturday) 15:19

F. László · July 2. (Friday) 21:55

F. Megyeri · July 2. (Friday) 20:09

Most lett a legkomolyabb

J. Péter · July 1. (Thursday) 19:37

F. Daniel · June 28. (Monday) 15:06

S. Richárd · June 25. (Friday) 19:00

M. István · June 25. (Friday) 14:52

K. Miklós · June 19. (Saturday) 11:48

K. Máté · June 18. (Friday) 19:02

Profi

O. Balazs · June 18. (Friday) 14:08

S. Levente · June 17. (Thursday) 16:06

L. Márton · June 16. (Wednesday) 18:17

Mestermunka, mint mindig :)

K. Demjén · June 14. (Monday) 15:01

Nagyon gyors precíz munka nagyon tudom ajánlani 💪

G. Bence · June 14. (Monday) 11:45

S. János · June 14. (Monday) 10:33

Már többször jártam nála, mindig sikerült az elképzelésemet megvalósítani. Megbízható és ajánlom Csabát.

U. Tamás · June 12. (Saturday) 12:30

K. Dániel · June 11. (Friday) 17:01

V. Krisztián · June 8. (Tuesday) 21:12

Nagyon tetszik, legközelebb is jövök

K. Gergely · June 6. (Sunday) 16:10

Pontosan fogadott és a hajvágás is a remek lett. Köszönöm.

Martin · June 5. (Saturday) 15:39

K. Gábor · June 5. (Saturday) 11:05

Tökéletes munka, kedves kiszolgálás.

M. József · May 31. (Monday) 19:01

B. Gergő · May 31. (Monday) 17:31

B. Bence · May 29. (Saturday) 20:07

E. Csaba · May 29. (Saturday) 11:00

D. Gyula · May 28. (Friday) 10:49

Merem ajanlani. Oltasi konyvel rendelkezik es iztos kezzel. Aki valami uj hajat vagy szakallat szeretne nyugodtan bizza ra magat eleg tigris pacekot tudd csinalni senkit ne tevesszen meg hogy neki milyen haja van attol eltekintve tisztaban van a mai divatos modern frizurakal es szakallal. Pacsi Csabi Tigris vagy

P. Barnabás · May 27. (Thursday) 13:07

Profi környezet, legjobb fodrász és ember!
Ajánlom mindenkinek!

S. Krisztián · May 26. (Wednesday) 06:27

Barátságos, jófej csapat, kiváló szakértelem. Csak ajánlani tudom.

G. Bence · May 22. (Saturday) 17:28

K. Márton · May 21. (Friday) 06:40

K. Miklós · May 20. (Thursday) 14:33

H. Amirsina · May 15. (Saturday) 16:30

C. Szabolcs · May 11. (Tuesday) 22:51

Szia Uram!
Teljesen elégedett vagyok a Borbély Úr szolgáltatás nyújtásával.
Így tovább!

V. Krisztián · May 11. (Tuesday) 19:38

P. Barnabás · May 11. (Tuesday) 12:30

Legjobb akit ismerek!

B. Mate · May 5. (Wednesday) 22:35

Precíz, gyors munka végzés. A szalonban remek volt a hangulat. Teljesen elégedett vagyok.

R. Norbert · April 30. (Friday) 16:34

nincs bírás vele egyszerűen profi.
Mészáros úrnak köszönöm a szamócás limonádé finom volt 😁😁😁

K. Máté · April 27. (Tuesday) 19:52

Szereti amit csinál, ez meg is látszik a munkáján, mert jó hajakat vág. Profi! Csak ajánlani tudom!

B. Bence · April 25. (Sunday) 14:04

L. Szabolcs · April 25. (Sunday) 12:00

Martin · April 25. (Sunday) 09:31

H. Gábor · April 25. (Sunday) 08:04

R. Norbert · April 23. (Friday) 19:36

legnagyobb kiraly, nala jobb Pesten nincs, fullos atmenet, minden extrás, a mentholos lötty viszi a prímet

-